Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn foc

Număr anunț
DA22492000
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Pastraveni (CUI 18282656)
Furnizor / câștigător
FOOD GRUP SRL (CUI RO17979184)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.250 RON
Valoare atribuită
42.250 RON
Data publicării
27.02.2019 10:21
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.250 RON

din 42.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.