Ofertă refuzată Cumpărare directă

RASADURI SI BUTASI

Număr anunț
DA22482576
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.246,47 RON
Valoare finală
26.246,47 RON
Data publicării
26.02.2019 11:46
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.