Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a echipamentului informatic

Număr anunț
DA22481504
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI RO35995617)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare finală
7.400 RON
Data publicării
26.02.2019 10:58
Data finalizării
28.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.