Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse din carne

Număr anunț
DA22502772
Autoritate contractantă
Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI RO19140820)
Cod CPV
15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,89 RON
Valoare atribuită
512,89 RON
Data publicării
28.02.2019 10:34
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,89 RON

din 512,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.