Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR ANSMANN 4*2850 LR 6 AA 1.2V

Număr anunț
DA22502549
Autoritate contractantă
Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,35 RON
Valoare atribuită
56,35 RON
Data publicării
28.02.2019 10:26
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,35 RON

din 56,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.