Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii sanitare si incalzire

Număr anunț
DA22501596
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143,91 RON
Valoare atribuită
1.143,91 RON
Data publicării
28.02.2019 09:41
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143,91 RON

din 1.143,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.