Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament protectia muncii

Număr anunț
DA22500653
Autoritate contractantă
Gospodarie Comunala Valu lui Traian SRL (CUI RO30098173)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOOLS SRL (CUI RO23406548)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.877,95 RON
Valoare atribuită
11.877,95 RON
Data publicării
28.02.2019 08:53
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.877,95 RON

din 11.877,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.