Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca CHIRURGICALA 3pliuri 3straturi cu legaturi/elastic 50buc Alb/Verde/Albastru

Număr anunț
DA22499790
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165 RON
Valoare atribuită
165 RON
Data publicării
28.02.2019 06:14
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165 RON

din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.