Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARIPIPRAZOL AUROBINDO 10 mg X 30 CP (ARIPIPRAZOLUM) /ABILIFY 10 mg / ASTORET
- Număr anunț
- DA22496524
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,25 RON
- Valoare atribuită
- 516,25 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:41
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
516,25 RON
din 516,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro