Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa distilata ultrapura pentru reconstituire materiale de referinta

Număr anunț
DA22501940
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458 RON
Valoare atribuită
458 RON
Data publicării
28.02.2019 09:58
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458 RON

din 458 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.