Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE U.M. 01110 IASI - Anunț publicitate ADV1063430
- Număr anunț
- DA22500280
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.422,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.422,36 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 08:30
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.422,36 RON
din 1.422,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro