Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE U.M. 01110 IASI - Anunț publicitate ADV1063430
- Număr anunț
- DA22496094
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692,61 RON
- Valoare finală
- 1.692,61 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:21
- Data finalizării
- 28.02.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.