Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22491771
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,90 RON
Valoare atribuită
671,90 RON
Data publicării
27.02.2019 10:11
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,90 RON

din 671,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.