Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament prezentare kick box

Număr anunț
DA22495412
Autoritate contractantă
Club Sportiv Comunal Ghiroda si Giarmata Vii (CUI 38882825)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18330000-1 · Tricouri si camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,26 RON
Valoare atribuită
1.172,26 RON
Data publicării
27.02.2019 12:52
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,26 RON

din 1.172,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.