Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ridicare topografica pentru str. Muscelului
- Număr anunț
- DA22485861
- Autoritate contractantă
- Comuna Bran (CUI 4688736)
- Furnizor / câștigător
- MACSUS PROIECT SRL (CUI 11030210)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.250 RON
- Valoare finală
- 3.250 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:49
- Data finalizării
- 28.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.