Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse papetarie

Număr anunț
DA22504885
Autoritate contractantă
COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883,50 RON
Valoare finală
917,50 RON
Data publicării
28.02.2019 12:20
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.