Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tiparire si livrare de tichete de masa
- Număr anunț
- DA22500222
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 30199770-8 · Tichete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,94 RON
- Valoare atribuită
- 270,94 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 08:25
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270,94 RON
din 270,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro