Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole papetarie

Număr anunț
DA22499177
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871,95 RON
Valoare atribuită
1.871,95 RON
Data publicării
27.02.2019 15:50
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.871,95 RON

din 1.871,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.