Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE SI SERVICII IT

Număr anunț
DA22498901
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
Cod CPV
30191000-4 · Echipament de birou, cu exceptia mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390 RON
Valoare atribuită
2.390 RON
Data publicării
27.02.2019 15:29
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390 RON

din 2.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.