Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANASONIC DRUM UNIT KX-FAD473X BUC 2,00 349,51 699,02 DOSAR CARTON PLIC 250GR/MP BUC 10,00 0,31 3,10

Număr anunț
DA22498515
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Teleorman (CUI 3927665)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,12 RON
Valoare atribuită
702,12 RON
Data publicării
27.02.2019 15:08
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,12 RON

din 702,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.