Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie A4, alba, 90 g/m2 B4U
- Număr anunț
- DA22492814
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,25 RON
- Valoare atribuită
- 119,25 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:57
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,25 RON
din 119,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro