Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Solutie curatat graffiti nr.2 - Degraf D2 S 10 kg
- Număr anunț
- DA22497637
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- IKADO GROUP CHEMICALS SRL (CUI RO14793429)
- Cod CPV
- 44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.080 RON
- Valoare atribuită
- 6.372 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2019 14:29
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.372 RON
din 7.080 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 708 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.