Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLACON ALB MAT PLASTIC 500 ML CU DOP SI PICURATOR; FLACON ALB MAT 1000 ml(1 litru) CU DOP AUTOSIGILA

Număr anunț
DA22494961
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI RO14477809)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065,80 RON
Valoare atribuită
1.065,80 RON
Data publicării
27.02.2019 12:32
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065,80 RON

din 1.065,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.