Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NITROMINT(R) AEROSOL 0,4MG/DOZA FLAC. 10G (180DOZE)
- Număr anunț
- DA22501306
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,60 RON
- Valoare atribuită
- 306,60 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 09:27
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,60 RON
din 306,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro