Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matura Sorg Venus

Număr anunț
DA22495554
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,09 RON
Valoare atribuită
189,09 RON
Data publicării
27.02.2019 12:58
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,09 RON

din 189,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.