Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,3% sub estimat
Furnizare substante repelente pentru protectia puietilor
- Număr anunț
- DA22503216
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.427,50 RON
- Valoare atribuită
- 16.537,50 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 10:55
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.537,50 RON
din 18.427,50 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 1.890 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.