Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU US A-B 1.8M

Număr anunț
DA22503148
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SATU MARE (CUI 8069902)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,15 RON
Valoare atribuită
892,15 RON
Data publicării
28.02.2019 10:51
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,15 RON

din 892,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.