Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor Brennenstuhl Super-Solid 8 prize, Protectie supratensiune, Intrerupator, 2.5m
- Număr anunț
- DA22502338
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,24 RON
- Valoare atribuită
- 109,24 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 10:16
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109,24 RON
din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro