Ofertă acceptată Cumpărare directă

Întocmire documentație pentru înființare rețea distribuție gaze naturale în com. Mârșa

Număr anunț
DA22501802
Autoritate contractantă
Comuna Mirsa (CUI 5123616)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
28.02.2019 09:51
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.