Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bila plastic separator, Bila inox separator

Număr anunț
DA22501389
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
WILO ROMANIA SRL (CUI RO11185370)
Cod CPV
42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.687,30 RON
Valoare atribuită
5.687,30 RON
Data publicării
28.02.2019 09:31
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.687,30 RON

din 5.687,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.