Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESA 60950 ANTI-ALUNECARE 15/50 NEGRU

Număr anunț
DA22498900
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,40 RON
Valoare atribuită
131,40 RON
Data publicării
27.02.2019 15:29
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,40 RON

din 131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.