Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera 1400 R20
- Număr anunț
- DA22498469
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,32 RON
- Valoare atribuită
- 157,32 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 15:06
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,32 RON
din 157,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro