Ofertă refuzată Cumpărare directă

Imprimanta Brother BRMFCL5700DN

Număr anunț
DA22501491
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI RO3736380)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.585,70 RON
Valoare finală
9.585,70 RON
Data publicării
28.02.2019 09:36
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.