Ofertă acceptată Cumpărare directă

Debitare lemn de foc - busteni cu grosimea diametru max 50 cm

Număr anunț
DA22501121
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
GREEN ARTIZAN SRL (CUI RO36676810)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
28.02.2019 09:18
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.