Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa Segotep SG-D600SCR, 600W, PFC Activ [SG-D600SCR],Kit Tastatura + Mouse Microsoft Wired Desktop

Număr anunț
DA22498478
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,67 RON
Valoare atribuită
378,67 RON
Data publicării
27.02.2019 15:06
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,67 RON

din 378,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.