Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sarma si cabluri izolate

Număr anunț
DA22492805
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.673,50 RON
Valoare atribuită
1.673,50 RON
Data publicării
27.02.2019 10:56
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.673,50 RON

din 1.673,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.