Ofertă acceptată Cumpărare directă

WHITEBOARD MAGNETIC 120X300 CM OPTIMA OP-20120300

Număr anunț
DA22507059
Autoritate contractantă
Colegiul National Ion Maiorescu (CUI 4352662)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30195912-8 · Sevalete pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,87 RON
Valoare atribuită
663,87 RON
Data publicării
28.02.2019 13:59
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,87 RON

din 663,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.