Ofertă acceptată Cumpărare directă

Xerox 008R13089 cartus waste toner container original pt WorkCentre 7120/7125/7220/7225 - 33.000 pag

Număr anunț
DA22501362
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA NORD-VEST CLUJ (CUI 30756309)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603 RON
Valoare atribuită
615 RON
Data publicării
28.02.2019 09:30
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615 RON

din 603 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.