Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner ORIGINAL CANON C-EXV7 CEXV7 negru pentru iR1210, iR1230

Număr anunț
DA22497709
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SIBIU (CUI 4240707)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196 RON
Valoare atribuită
196 RON
Data publicării
27.02.2019 14:32
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196 RON

din 196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.