Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARTICOLE CONSUMABILE PENTRU MULTIFUNCTIONALE SI BIROU
- Număr anunț
- DA22489591
- Autoritate contractantă
- ECOSALUBRIZARE PREST S.R.L. HUSI (CUI 28147657)
- Furnizor / câștigător
- SERVEX SRL (CUI RO6159278)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,55 RON
- Valoare atribuită
- 586,55 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 08:20
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
586,55 RON
din 586,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro