Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de calcul Acer AVES2710G
- Număr anunț
- DA22501450
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI RO3736380)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare atribuită
- 8.200 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 09:34
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.200 RON
din 8.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro