Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie USB Kingston DataTraveler DTIG4, 32GB, USB 3.0, Alb/Rosu
- Număr anunț
- DA22495610
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,72 RON
- Valoare atribuită
- 405,72 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:00
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405,72 RON
din 405,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro