Ofertă acceptată Cumpărare directă

MACKIE DL 1608 LIGHTNING

Număr anunț
DA22496695
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.183,19 RON
Valoare atribuită
2.183,19 RON
Data publicării
27.02.2019 13:49
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.183,19 RON

din 2.183,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.