Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductor presiune, Dn 125

Număr anunț
DA22477210
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI RO15526373)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.089 RON
Valoare atribuită
6.089 RON
Data publicării
25.02.2019 14:53
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.089 RON

din 6.089 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.