Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5439 3400 8910-SIGURANTA PT. 5439 3400 500A /[1]
- Număr anunț
- DA22500540
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646,80 RON
- Valoare atribuită
- 646,80 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 08:46
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
646,80 RON
din 646,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro