Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina europlus

Număr anunț
DA22505892
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,60 RON
Valoare atribuită
132,60 RON
Data publicării
28.02.2019 13:04
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,60 RON

din 132,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.