Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAB TUB LED 9W/6000k 60cm 1alim.13-0190

Număr anunț
DA22503915
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,61 RON
Valoare atribuită
12,61 RON
Data publicării
28.02.2019 11:30
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,61 RON

din 12,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.