Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Rola hirtie termica tip Etichete SANIBEL -SERA otoemisiuni acustice; Varfuri testare verzi 3 mm SERA
- Număr anunț
- DA22502075
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SONOROM SRL (CUI RO9164147)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384 RON
- Valoare atribuită
- 375 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 10:04
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
375 RON
din 384 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 9 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.