Ofertă refuzată Cumpărare directă

Fibrinogen Reagent fara plasma de referinta

Număr anunț
DA22501122
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628 RON
Valoare finală
550 RON
Data publicării
28.02.2019 09:18
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.