Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie, igienizare si administrare SALA DE SPORT SI SALA DE FITNESS COM. TARNA MARE,
- Număr anunț
- DA22497547
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
- Furnizor / câștigător
- FEHER MARIANA II (CUI 27667856)
- Cod CPV
- 98341130-5 · Servicii de administrare de imobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 14:24
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro